NEDEN TERCİH SEBEBİYİZ...

               

                                

MİSYONUMUZ

ÖZ SILA Yemekçilik olarak Kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektördeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini temel prensip edinerek devamlı kılan, hijyeni ve insan sağlığını önemseyen, sürekli tercih edilen ve müşterilerimizin beklentilerini başarıyla hayata geçiren bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin kaliteli, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ve ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlamak, organizasyon yapımızı ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek yemek sektöründe, liderliğimizi korumak ve geliştirmektir.

NEDEN TERCİH SEBEBİYİZ

Hijyen & Kalite uygulamalarımız sayesinde taze ve lezzetli ürünleri sofralarınıza güvenle taşıyoruz.

Gıda sektöründe başarı büyük miktarlarda üretim yapmaktan değil, sağlıklı ürünler sunmaktan geçer. Sağlığın ilk şartının hijyen olduğunu çok iyi biliyoruz. Mutfaklarımızda a’ dan z’ ye her ayrıntının tıpkı evinizdeki gibi tertemiz olmasını ilke olarak en üstte tutuyoruz.
Tüm çalışanlarımızı Hijyen Eğitim Yönetmeliği gereğince Halk Eğitim Merkezleri tarafından belgelendirmekteyiz.
Temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarında mutfaklarımız ürün tür ve gruplarına göre ayrıştırılmış “çevre dostu” ve marka bilinirliği yüksek temizlik ürünleri ile dezenfekte edilmektedir. 
Yemek üretimi ve servisi ile görevli tüm çalışanlarımız yasalarca öngörülen periyotlarla sağlık kontrollerinden geçirilmektedir.
Haşere ve kemirgen kontrollerimiz ilgili sertifika ve yetki belgelerine haiz ilaçlama şirketleri tarafından dünya sağlık örgütünün onayladığı pestisitler ile zararlılara karşı, düzenli periyotlarla yapılan ilaçlamalarla kontrol altında tutulmaktadır.
Kurumsal dekorasyon çalışmalarımız ile yemek salonlarınızda farklı bir atmosfer oluşturuyoruz. Kaliteli ve hijyenik yemeğin göze hitap eden kısmına da önem veriyoruz. Yemek sanatının estetik servisine, yemek salonlarımızın dekorasyonunu da katıyoruz. Bu sayede ortamın da yemeğe uygunluğunu kontrol altında tutuyoruz.

KALİTE VE HİJYEN ANALİZLERİ

Analizler

​Her gün üretilen yemeklerden alınan örnekler laboratuarımızda mikrobiyolojik analize tabi tutularak herhangi bir kontaminasyona uğrayıp uğramadığı test edilir.

Ayrıca yemeklerin hazırlandığı tezgahlar, ekipmanlar, makineler, pişirme kazanları, fırınlar ve üretim yeri havasından ve personelden alınan örneklerin günlük hijyen kontrolü yapılır.

Gerçekten tüm analizlerden alınan sonuçlar, günlük toplantılarda yönetim ve üretim ekibi ile paylaşılır. Analiz sonuçları verilerine göre eğitim ve önleyici faaliyetlerin kapsamı oluşturulur.

Gıda Güvenliği

Yemeğinizin hijyen ve kalitesini ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile koruma altına aldık. Sağlıklı beslenme, hijyen ve mikrobiyolojik koşulların hepsi bu sistemle geniş bir şekilde kontrol altında tutulur.

Hammadde Seçimi
Depolama
Hazırlık Süreci
    Ayırma
    Yıkama
    Doğrama
Pişirme Süreci
Paketleme Süreci
Taşıma Süreci
Servis Süreci, gibi yemeğinizin hammadde tedarikçi seçiminden çatalınıza ulaşıncaya kadarki her türlü hijyen ve kalitesini periyodik kontrol, denetim, analiz, eğitim ve iyileştirmelerle sürekli olarak yükseltmeyi hedefliyoruz.
 ( 157 Okunma )

Etiketler : Hakkımızda